Молитва по соглашению

Псалтирь по соглашению
Братья и сестры, просим Вас включить в свое вечернее правило молитву о приходе нашего храма и о тяжко болящих.

У кого есть возможность в среду вечером просим читать акафист Святым Царственным Страстотерпцам с молитвой о нашем приходе и болящих (имена иже в молитве).
Господи, Иисусе Христе, Сыне Божий, Ты бо рекл еси пречистыми усты Твоими: «Аминь глаголю вам, яко аще двое от вас совещаются на земли о всякой вещи, ее же аще просите, будете иметь от Отца Моего, Иже на Небесех: где же два или трое собрались во имя Мое, ту есмь Аз посреде их». Непреложны словеса Твоя, Господи, милосердие Твое безприкладно и человеколюбию Твоему несть конца. Сего ради молим Тя: даруй нам, рабам Твоим, согласившимся просить Тя об укреплении прихода храма святых Царственных Страстотерпцев — исполнения нашего прошения и о здравии:
т.бол. мл. Виктории,
т. бол. Алексия (сложная операция),
т.бол. Фотиньи (рассеянный склероз),
т.бол. Юлии,
т.бол. отрока Дмитрия (отслоение сетчатки),
т.бол. мл. Марию,
т.бол. млад Ксению
болящего алкоголизмом Даниила,
т.бол. пьющую Елену,
бол. Елены,
Мл. Ростислава,
Т. Бол. Надежды (онкология),
Бол. Пелагея,
Бол. Лидии
бол. Млад. Павла
Но обаче не якоже мы хотим, но якоже Ты. Да будет во веки воля Твоя. Аминь.